fbpx

Polecamy

Nowy gabinet zdrowia i urody na mapie Skarżyska. Otwarcie Yasumi

W sobotę, 23 listopada, na mapie Skarżyska oficjalnie pojawiło się nowe, ciekawe miejsce, które zainteresuje szczególnie kobiety, ale nie tylko.

Yasumi to ogólnopolska sieć gabinetów zdrowia i urody, w której profesjonalna kadra kosmetolożek oferuje zabiegi pielęgnacyjne, liftingujące, wyszczuplające, odmładzające zainspirowane kulturą japońską. To pierwsze takie miejsce w okolicy, gdzie skarżyszczanie będą mogli zadbać i o ciało, i o ducha.

Sobotnie otwarcie gabinetu rozpoczęło się o godzinie 12.00 słodkim poczęstunkiem i lampką prosecco. Następnie gości zaproszono do zwiedzenia gabinetów, w których odbywały się konsultacje dotyczące zabiegów na twarz i na ciało wykonywanych w ramach oferty gabinetu, ale także działania specjalistycznych sprzętów czy indywidualnych potrzeb pielęgnacyjnych poszczególnych pań. Została także zaprezentowana gama ekskluzywnych kosmetyków marki Yasumi dostępnych w salonie przy ul. Mickiewicza 11/2. Specjalnie na dzień otwarcia przygotowano atrakcyjną ofertę rabatową.

Na koniec spotkania dokonano losowania nagród wśród gości, którzy zjawili się na otwarciu. Gratulujemy osobom, które wygrały bon prezentowy o wartości 500 zł, 50% rabatu za dowolny zabieg na twarz oraz darmowy manicure wraz z zabiegiem na dłonie.

Yasumi – Instytut Zdrowia i Urody zaprasza na chwile relaksu od poniedziałku do piątku w godzinach: 9–20, oraz w soboty: 10–15.

Odwiedź Yasumi na: https://www.facebook.com/YasumiSkarzysko/ i śledź kolejne promocje!


reklama


artykuł sponsorowany

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media