fbpx

Polecamy

Reklama

SpottedSkarzysko.pl jest jednym z najbardziej popularnych portali informacyjnych w powiecie skarżyskim. Prowadzone przez nas profile na Facebooku oraz Instagramie to media społecznościowe o największym zasięgu oraz aktywności odbiorców w regionie!

Dynamiczny rozwój Internetu spowodował, że obecnie jest on jednym z kluczowych mediów na świecie. Również reklamodawcy, w tym i Ci z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, zaczęli dostrzegać globalną sieć jako miejsce, w którym warto, a nawet trzeba się zareklamować.

Co możemy zaoferować?

Bannery reklamowe

Są doskonałą metodą bezpośredniej reklamy. Dobrze zaprojektowany banner reklamowy potrafi natychmiast przyciągnąć uwagę osoby odwiedzającej portal internetowy i błyskawicznie przekierować na stronę promowanej firmy.

Artykuły eksperckie i sponsorowane

Stanowią bardziej subtelną formę reklamy. Pozwalają klientowi zapoznać się z ofertą firmy i sprawdzić jej profesjonalizm. Im więcej wiedzy przekażemy klientom, tym większym zaufaniem zostaniemy obdarzeni.

Portale społecznościowe

Świat oszalał na punkcie Facebooka i innych portali społecznościowych. Każda większa firma powinna korzystać z usług portali społecznościowych i komunikować się za ich pośrednictwem ze stałymi i przyszłymi klientami. Stały kontakt z odbiorcami daje nam ogromne możliwości docierania z nowościami bezpośrednio do zainteresowanych osób.

Posiadamy NAJWIĘKSZY zasięg social media spośród wszystkich portali w powiecie!

Aktualnie posiadamy ponad 26 tys. fanów, a miesięczny zasięg fanpage Spotted: Skarżysko to ponad 290 tys. odbiorców. Aktywność naszych fanów (polubienia, komentarze i udostępnienia) to nawet 1 200 000 interakcji miesięcznie! Takimi wynikami nie może poszczycić się żaden lokalny portal informacyjny.

Naszym klientom/fanom oferujemy możliwość zamieszczania postów sponsorowanych oraz reklam również na naszym profilu w portalu społecznościowym Facebook. 

Konkursy

Można je organizować zarówno za pośrednictwem portalu społecznościowego. Oczywiście im więcej osób zapozna się z zasadami organizowanego przez nas konkursu – tym większa szansa na skuteczność takiego narzędzia promocji. Jak zorganizować konkurs on-line? Można zapytać naszych odbiorców o sprawy związane np. z historią firmy, a spośród nadesłanych odpowiedzi rozlosować atrakcyjne nagrody.

Patronat medialny

Redakcja SpottedSkarżysko chętnie obejmie patronatem medialnym imprezy, koncerty, wydarzenia sportowe, festiwale, akcje społeczne i charytatywne, spektakle teatralne, premiery filmowe oraz wydarzenia. W ramach patronatu medialnego gwarantujemy wykonanie materiału prasowego przed wydarzeniem.

Wystarczy, że zgłosisz się do nas z propozycją patronatu na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem 696 65 65 55.

Poniżej znajduje się logo naszego serwisu do pobrania:         

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media