Na zbiorniku Rejów będą prowadzone ćwiczenia funkcjonariuszy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej PSP przy użyciu łodzi z napędem spalinowym - KOMUNIKAT!
Starosta Skarżyski informuje, że w terminie 1.06.2026 – 30.06.2026 na zbiorniku wodnym Rejów będzie wykorzystywana łódź z napędem…



























































