fbpx

Polecamy

Wspierali kampanie Szymona Hołowni w Skarżysku (ZDJĘCIA)

Szymon Hołownia jest kandydatem bezpartyjnym finansowanym przez obywateli, których reprezentuje. Jako pierwszy z kandydatów ogłosił swój program wyborczy już na początku roku.

Siłą programu tego kandydata jest fakt, że silniej, niż jego kontrkandydaci rozumie, jaka jest faktyczna pozycja ustrojowa prezydenta i czego Polacy od prezydenta oczekują. Jego programowe propozycje co do zasady, to próba rozwiązywania ważnych problemów polskiej wspólnoty politycznej poprzez próbę znalezienia, w każdym z przypadków, największego wspólnego mianownika między Polakami o różnych poglądach, wrażliwościach i partyjnych sympatiach.

We wtorek Skarżysko odwiedziła Świętokrzyska Ekipa Szymona. Przekonywali oni mieszkańców, że to najlepszy kandydat w obecnych wyborach prezydenckich.

Z kolei, sam Szymon Hołownia, chcąc pokazać swoją obywatelską postawę, jako kandydata, obecnie objeżdża Polskę swoim kamperem - który nazwany został „Belwederem na kółkach” - mając na celu dotarcie do jak największej liczby ludzi i pokazując, że chce być z Nami wszystkimi. W trakcie tej trasy, w najbliższy czwartek odwiedzi również nasze województwo!

Przypomnijmy, że I tura wyborów prezydenckich odbędzie się 28 czerwca i będą one przeprowadzone w trybie mieszanym – częściowo stacjonarnie, a częściowo korespondencyjnie. Wystartuje w nich 11 kandydatów.


reklama


Materiał prasowy

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media