fbpx

Polecamy

Zatrzymany amator szkockiej whisky

Zatrzymany amator szkockiej whisky Zatrzymany amator szkockiej whisky

Wczoraj skarżyscy policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna jest podejrzany o kradzież markowych alkoholi. Swoim działaniem spowodował straty blisko tysiąca złotych. Dodatkowo posiadał kilka porcji marihuany. Były to kolejne występki skarżyszczanina. Wkrótce wytłumaczy się przed sądem.

Kryminalni ze skarżyskiej jednostki policji prowadzili sprawę sklepowej kradzieży alkoholu. Do zdarzenia doszło na początku marca, a łupem rabusia padły butelki ze szkocką whisky. Straty sięgnęły blisko tysiąca złotych. Policjanci ze sprawą łączyli znanego im miejscowego 27-latka. Wczoraj trafił on w ręce stróżów prawa i zajął miejsce w zakratowanej celi. W momencie zatrzymania skarżyszczanin posiadał przy sobie kilka porcji suszu roślinnego, najprawdopodobniej marihuany. Przyznał się do kradzieży bursztynowego trunku.

Także wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut, a niebawem stanie przed sądem. Jako, że działał w warunkach recydywy za kratkami spędzić może nawet siedem i pół roku.


reklama


JG / KPP

1 komentarz

 • Sodalitum Pianum
  Sodalitum Pianum niedziela, 31 marzec 2024 06:51 Link do komentarza

  Dał się złapać najbardziej nieudolnym i skorumpowanym w promieniu 100km?
  Oni by kataru w przeciągu nie złapali nawet z mokrą głową - raz im uciekli kryminaliści to w promieniu 200km stąd policja a nie "policja" musiała harować po nocach prowadząc pościg.
  Nie wspominając, że kradzione auto kryminaliście oddał sam komendant :-) Tak się złożyło, ze na służbie byli prawdziwi policjanci, no i nie wiedzieli, że temu akurat nie wolno przeszkadzać w pracy bo to pawliszak :)
  Nie masz rozumu i odwagi - jedź na szparagi a nie zakładaj mundur... Niemoty stały na S7 siedząc w samochodach, a obok był kilometrowy korek - nawet kierowania ruchem nie potrafią.

  Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media