Gmina Skarżysko Kościelne projektuje sieć wodociągową i kanalizacyjną na ul. Dworskiej w Skarżysku Kościelnym
28.05.2026r. Wójt Gminy Skarżysko Kościelne Jacek Bryzik wraz ze Skarbnik Gminy Magdaleną Węgłowską podpisali umowę z Pracownią Projektową Cezary Trochimiuk ze Skarżyska-Kamiennej na opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacyjnej na ul. Dworskiej w Skarżysku Kościelnym.
- Dział: Fakty
- Skomentuj jako pierwszy!



























































