fbpx

Polecamy

Diamentowy Spotter

Diamentowy Spotter

Wiosenna rewolucja dla Twoich stóp – odkryj tajniki pielęgnacji z podolog Katarzyną Wzorek-Banasik

Wiosna to idealny czas na powrót do pielęgnacji naszych stóp, które przez długie miesiące zimy skryte były w ciężkim obuwiu. Zanim jednak rozpocznie się sezon sandałów i lekkiego obuwia, warto zainwestować w profesjonalną opiekę, którą oferuje gabinet podologiczny Katarzyny Wzorek-Banasik. Dzięki specjalistycznemu podejściu i nowoczesnym zabiegom, każdy krok może stać się lekkością samą w sobie.

Handel podróbkami

Wczoraj policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku - Kamiennej zatrzymali 50-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna podejrzany jest o handel podrobioną odzieżą wiodących, światowych producentów. Funkcjonariusze zabezpieczyli kilkaset sztuk trefnych tekstyliów. Nieuczciwemu handlowcowi grożą teraz nawet dwa lata pozbawienia wolności.

Apel do kierowców w związku ze sprzątaniem jezdni ulic Mickiewicza i Prusa

Komuikat:

Zwracamy się z prośbą do właścicieli aut, by w najbliższy czwartek 18 kwietnia nie parkowali samochodów przy ulicach: Mickiewicza i Prusa w związku z planowanym poziomowym zamiataniem tych dróg. Zamiatanie jezdni rozpocznie się o godzinie 7.00.

Dziękujemy za wyrozumiałość i współpracę.


reklama


Dzień Patrona ZSS-u (zdjęcia)

12 kwietnia społeczność  szkoły ZSS uroczyście obchodziła Dzień Patrona. Od 2010 roku jest nim Władysław „ Oset” Wasilewski. Z tej okazji młodzież zaprezentowała, przygotowany przez p. Joannę Zagajną-Wiatr, program artystyczny ukazujący w formie scenek życiorys patrona. Wzięli w nim udział uczniowie klas: 1TGS, 2TF, 3TF, 4TF, 5TGS oraz Panowie: Marcin Karpeta i Łukasz Wnuk.

Subskrybuj to źródło RSS

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media