Polecamy

Międzynarodowe Forum Inwestycyjne po raz trzeci

31 sierpnia i 1 września Skarżysko ponownie będzie gospodarzem Międzynarodowego Forum Inwestycyjnego. Obok konferencji adresowanej do przedsiębiorców z Polski i zagranicy, przygotowano również wydarzenia towarzyszące dla zainteresowanych mieszkańców.

PROMOCJA POTENCJAŁU MIASTA I REGIONU
Celem Międzynarodowego Forum Inwestycyjnego jest prezentacja potencjału inwestycyjnego i gospodarczego miasta i regionu świętokrzyskiego w kręgach międzynarodowych oraz wykreowania platformy współpracy pomiędzy przedsiębiorstwami z różnych państw (m.in. Ukrainy, Wietnamu, Włoch, Kanady, USA i z Polski).

DWUDNIOWA KONFERENCJA
Konferencja towarzysząca Forum tłumaczona będzie na język angielski i rosyjski. Organizowane będą również spotkania B2B, pozwalające nawiązać nowe i ciekawe kontakty biznesowe.
Wśród uczestników Forum znajdą się przedstawiciele zagranicznych i krajowych podmiotów reprezentujących przedsiębiorstwa, administrację publiczną oraz organizacje pozarządowe.

REJESTRACJA UCZESTNIKÓW JUŻ RUSZYŁA
Organizatorzy zapraszają do udziału w III Międzynarodowym Forum Inwestycyjnym przede wszystkim firmy, które poszukują partnerów zagranicznych zarówno w zakresie sprzedaży jak i zakupu towarów i usług. Centrum Obsługi Inwestora (organizator wydarzenia) oferuje bezpłatnie miejsce wystawiennicze w trakcie Forum oraz bezpłatną reklamę w wydawnictwach związanych z forum oraz w mediach lokalnych i regionalnych.
W ramach III MFI swoje stoiska promocyjne przygotują wiodące firmy z terenu miasta i województwa. Przedstawienie ciekawej oferty zapowiada również delegacja wietnamska.
Rejestracja i więcej informacji na temat III Międzynarodowego Forum Inwestycyjnego (m.in. program konferencji) na stronie wydarzenia: www.mfi.skarzysko.pl

NAGRODA ZA POMYSŁ BIZNESOWY
W czasie Forum poznamy także zwycięzcę „Start up - Anatomia Biznesu w Skarżysku-Kamiennej 2018”, organizowanego przez skarżyskiego Centrum Obsługi Inwestora. Osoby zainteresowane udziałem w konkursie, mają czas na zgłaszanie swoich propozycji do 24 sierpnia.

W ramach konkursu wyłoniony zostanie najlepszy pomysł biznesowy dotyczący rozpoczęcia lub prowadzenia działalności gospodarczej na terenie Skarżyska, a zwycięzca może liczyć nie tylko na nagrodę finansową (nagrodą główną jest 2.000 zł), lecz także na wsparcie ze strony Partnerów Konkursu w zakresie rozwoju swojego projektu oraz możliwość ulokowania swojej firmy w Skarżyskim Inkubatorze Przedsiębiorczości lub Skarżyskim Inkubatorze Technologicznym.
Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.coi.skarzysko.pl 

FESTIWAL SMAKÓW I KOLORÓW
W sobotę, 1 września odbędzie się wydarzenie towarzyszące Forum – zapraszamy od godziny 16.00 na Plac Staffa, gdzie odbędzie się Festiwal Kolorów i Smaków. Swoje stoiska promocyjne przygotują lokalni i regionalni producenci żywności, twórcy ludowi oraz artyści.

Patronat honorowy nad III Międzynarodowym Forum Inwestycyjnym objęli: Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego, Polska Agencja Inwestycji i Handlu, Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza, Business Centre Club, Staropolska Izba Przemysłowo-Gospodarcza.

Wydarzenie jest bezpłatne dla wszystkich uczestników i ma charakter gospodarczo-promocyjny.

I.Szwagierek/UM Skarżysko-Kam.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media