Polecamy

Ruszył konkurs Start up – Anatomia Biznesu. Nagrodzony zostanie najlepszy pomysł biznesowy

Centrum Obsług Inwestora zaprasza mieszkańców Skarżyska-Kamiennej i powiatu skarżyskiego do udziału w konkursie na najlepszy pomysł biznesowy. Konkurs organizowany jest w ramach III Międzynarodowego Forum Inwestycyjnego, a zwycięzca może liczyć nie tylko na nagrodę finansową, lecz także na wsparcie ze strony Partnerów Konkursu w zakresie rozwoju swojego projektu oraz możliwość ulokowania swojej firmy w Skarżyskim Inkubatorze Przedsiębiorczości lub Skarżyskim Inkubatorze Technologicznym.

Celem Konkursu „Start up – Anatomia Biznesu w Skarżysku-Kamiennej 2018” jest promocja przedsiębiorczości wśród mieszkańców Skarżyska-Kamiennej oraz powiatu skarżyskiego. W ramach konkursu wyłoniony zostanie najlepszy pomysł biznesowy dotyczący rozpoczęcia lub prowadzenia działalności gospodarczej na terenie gminy Skarżysko-Kamienna.

Termin zgłaszania projektów do konkursu upływa 31 lipca 2018 roku.

Zgłoszenia można dokonać wyłącznie poprzez wypełnienie i przesłanie podpisanego formularza zgłoszeniowego (poniżej do pobrania) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..pl .

Szczegóły konkursu znajdują w regulaminie.

DO POBRANIA:

Regulamin

Formularz zgłoszeniowy

I.Szwagierek/UM Skarżysko-Kam.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media