Polecamy

Zapraszamy na Powiatowy Marszobieg Wiosenny

W sobotę 11 maja odbędzie się Powiatowy Marszobieg Wiosenny. Tym razem zapraszamy Państwa na 9-kilometrową trasę prowadzącą z Ciechostowic przez Mroczków do Gilowa (gmina Bliżyn) gdzie przy altanie mieścić się będzie meta rajdu.

Już dziś zapraszamy do zapisywania się wszystkie osoby, które są chętne, aby uczestniczyć w marszobiegu. Udział w imprezie jest bezpłatny. Tradycyjnie na start wszystkich uczestników dowiozą nieodpłatnie autobusy. Autokary wyruszą z gmin: Bliżyn, Suchedniów oraz Skarżysko-Kamienna. Na trasę wyruszymy o godz. 10.00. Podczas marszobiegu towarzyszyć nam będą wykwalifikowani ratownicy medyczni ze Strzeleckiej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej. Meta znajdować się będzie na terenie altany w Gilowie. Tu na każdego czekać będzie poczęstunek oraz liczne atrakcje, które przygotowaliśmy wspólnie z Ochotniczymi Strażami Pożarnymi ze Skarżyska-Kamiennej i Wołowa. Zabawa potrwa do godz. 14.00.

Organizatorem marszobiegu jest Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej, przy wsparciu OSP Książęce ze Skarżyska-Kamiennej, OSP Wołów oraz Strzeleckiej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej.

ZAPISY NA MARSZOBIEG !

Udział w marszobiegu zgłaszać można w dniach:

- 06-09 maja w godz. 8.00-15.00

- 10 maja w godz. 8.00-12.00

* elektronicznie na stronie internetowej www.skarzysko.powiat.pl (za pośrednictwem poniższego formularza)

Aby zapisać się do udziału w imprezie, wystarczy wypełnić FORMULARZ -->> KLIKNIJ TU <<--

J.Jagiełło/Powiat Skarżyski

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media