fbpx

Polecamy

Złoty Spotter

Złoty Spotter

XIII Memoriał im. Krzysztofa Wolińskiego za nami! (dużo zdjęć)

W czwartek, 23 września, na stadionie miejskim przy ul. Piłsudskiego, odbyła się druga odsłona XIII Memoriału im. Krzysztofa Wolińskiego. Tym razem rywalizowały przedszkola, szkoły podstawowe oraz szkoły ponadpodstawowe. Organizatorem wydarzenia byli: Skarżyskie Towarzystwo Sportowe, Urząd Miasta Skarżyska – Kamiennej oraz Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku – Kamiennej.

Wirtualny Teatr Historii zaprasza za darmo (zdjęcia)

Pamiątki przeszłości w 3D, hologram Marszałka Piłsudskiego, stanowiska multimedialne, wirtualne kino historii – w tak nowoczesnej i interaktywnej formie historię odzyskania przez Polskę niepodległości prezentuje mobilne muzeum, które będzie gościło w naszym mieście od 24 do 26 września. Wstęp na tę wyjątkową wystawę jest bezpłatny.

29-latka zatrzymana za kradzież w drogerii

Nawet 8 lat za kratkami może spędzić 29-letnia mieszkanka powiatu włoszczowskiego. Kobieta jest podejrzana o dwa oszustwa, których dopuściła się w skarżyskiej drogerii. Na towar o większej wartości przeklejała ceny z kodem kreskowym z dużo mniej wartych produktów. Następnie za zakupy płaciła w kasie samoobsługowej.

Subskrybuj to źródło RSS

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media