fbpx

Polecamy

Škoda gadać…

Spotterka: Proszę o dodanie. Ja tu jestem pan i władca. Ścieżka dla pieszych – jezdnia koło Żabki na Norwida, na chodniku parking!

Kierowca odpowiada:

Hej spotterze. Jest chodnik po lewej stronie. Dla Ciebie to tylko 8 stopni. Widocznie łatwiej wyjąć telefon i pisać głupoty ? nie mam zamiaru się tłumaczyć, że nie miałem gdzie stanąć, jechałem z lekami do dziecka z gorączka i stanąłem po jego ulubiony przysmak. Jak widzisz miejsce na dostawy zastawione kontenerami a ten kawałek był jedynym miejscem na którym mogłem się zatrzymać. A nie. Jeszcze była ulica.


reklama


2 komentarzy

 • Kkk
  Kkk poniedziałek, 22 lipiec 2019 11:19 Link do komentarza

  A osoby niepełnosprawne jak maja przejechać czy tez kobiety z dziećmi w wózkach? Nikogo nie obchodzi po co stawales i dla kogo, nie jesteś najważniejszy ani Twoje dziecko. Inni maja prawo by przejść chodnikiem. Za takie coś powinny być mandaty!!!!

  Raportuj
 • Ann
  Ann sobota, 20 lipiec 2019 20:27 Link do komentarza

  Po przysmak dla bąbelka... no tak, wtedy to można :D i z tymi lekami to się chyba aż tak nie spieszyło, skoro był czas jeszcze do sklepu zajeżdżać. Kawałek dalej na Sikorskiego jest parking, zeszłoby 2 minuty dłużej. Ale co tam. Niech teraz wszyscy tłumaczą się swoimi bąbelkami i będą rozgrzeszeni. A może i mandatów unikną z takim tłumaczeniem? ŻENADA KIEROWCO

  Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media