fbpx

Polecamy

Pozbądź się azbestu. Gmina odbierze go od Ciebie za darmo

Od 22 lutego 2023r. gmina Skarżysko-Kamienna przystąpiła do realizacji zadania pn. „Usuwanie, transport i utylizacja wyrobów zawierających azbest z nieruchomości znajdujących się na terenie Gminy Skarżysko-Kamienna”.

Prezydent Miasta Skarżyska-Kamiennej zachęca mieszkańców (osoby fizyczne) do składania wniosków o sfinansowanie wywozu i utylizacji wyrobów zawierających azbest pochodzący z budynków mieszkalnych oraz gospodarczych i innych towarzyszących zabudowie mieszkaniowej (m.in.: garaż, szopa, wiata, zadaszenie), znajdujących się na posesjach na terenie naszej gminy. Wniosek można złożyć w momencie, kiedy wyroby azbestowe zostaną fizycznie zdjęte z dachu.

Przed złożeniem wniosku należy zapoznać się z Regulaminem świadczenia przez Gminę Skarżysko-Kamienna usługi przewidzianej do realizacji w „Programie usuwania wyrobów zawierających azbest dla Gminy Skarżysko-Kamienna na lata 2016-2032” polegającej na usuwaniu, transporcie i utylizacji wyrobów zawierających azbest z nieruchomości znajdujących się na terenie Gminy Skarżysko-Kamienna, który został zatwierdzony Zarządzeniem Nr 41/2023 Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej z dnia 22.02.2023r.

Wniosek wraz z informacją o wyrobach zawierających azbest oraz regulaminem dostępny jest na stronie:

www.bip.skarzysko.pl/artykul/184/318/odbior-wyrobow-zawierajacych-azbest

lub można go pobrać bezpośrednio w siedzibie Urzędu Miasta w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Sikorskiego 18.

Wniosek wraz z informacją o wyrobach zawierających azbest można złożyć osobiście w siedzibie Urzędu Miasta lub wysłać pocztą, bądź opatrzyć podpisem elektronicznym i złożyć za pośrednictwem elektronicznej skrzynki podawczej e-PUAP: /umskarzysko/skrytka

Wnioski będą przyjmowane do 30 września 2023r. lub do wyczerpania środków przeznaczonych na ten cel.

Szczegółowe informacje udzielane są pod nr tel. 41 25 20 128 lub w siedzibie Urzędu Miasta w pokoju nr 217 (II piętro).


reklama


UMS

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media