fbpx

Polecamy

Stypendium szkolne – aktualizacja dochodu

Wnioskodawcy, którzy złożyli wnioski o przyznanie stypendium szkolnego na rok szkolny 2022/2023, powinni w terminie do 28 lutego 2023 r. złożyć aktualizację dochodu swojej rodziny.

Załączniki dostępne są do pobrania z Biuletynu Informacji Publicznej Miasta Skarżyska-Kamiennej http://bip.skarzysko.pl/ a także ze strony internetowej Urzędu Miasta https://um.skarzysko.pl/ oraz ze stron internetowych skarżyskich, publicznych szkół podstawowych.

„Załącznik Nr 1 – bez zmian” składa wnioskodawca, którego zarówno stan osobowy rodziny, jak i dochody nie uległy zmianie w stosunku do poprzedniego półrocza roku szkolnego 2022/2023. Jedno oświadczenie składamy na każdy złożony wniosek (czyli na każde dziecko).

„Załącznik Nr 2 – ze zmianami” składa wnioskodawca, u którego nastąpiły zmiany w stanie osobowym rodziny lub nastąpiły zmiany w wysokości dochodu przypadającym na jedną osobę w rodzinie. W pliku ,,Załącznik Nr 2 ‒ ze zmianami” widnieją dwa dokumenty. Pierwszy z nich wypełniamy na każdy złożony wniosek (czyli na każde dziecko z rodziny), drugi dokument wypełniamy w jednym egzemplarzu i przedstawiamy tam sytuację materialną rodziny
(co składa się na dochód rodziny, wraz z kwotami, ogólny dochód rodziny oraz dochód netto na osobę w rodzinie). Zmiany, które nastąpiły w stosunku do poprzedniego półrocza powinny być udokumentowane (np. zaświadczenia lub oświadczenie o zarobkach netto, świadczeniach z MOPS lub decyzje).

Wypełnione oświadczenia wraz z dokumentami potwierdzającymi obecny dochód proszę składać w Wydziale Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji Urzędu Miasta Skarżyska-Kamiennej.

 W razie pytań prosimy o kontakt z pracownikiem Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji Urzędu Miasta Skarżyska-Kamiennej nr tel. 41 25 20 164.

DO POBRANIA:
ZAŁĄCZNIK NR 1 – BEZ ZMIAN
ZAŁĄCZNIK NR 2 – ZE ZMIANAMI


reklama


UMS

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media