fbpx

Polecamy

Zapraszamy na bezpłatny koncert

Zapraszamy na happening profilaktyczny, który odbędzie się w najbliższy piątek (23 września) o godzinie 16.00 przy skarżyskim Miejskim Centrum Kultury. Będzie to półtoragodzinny, dwuczęściowy koncert pt. „Kolah”. Zapraszamy od udziału wysokich zainteresowanych mieszkańców – bez względu na wiek.

Koncert jest finałem Artystycznego Programu Profilaktyki Uzależnień „Antymina”, który realizowany był przez Strefę Mocy w szkołach na terenie miasta (w najstarszych klasach szkół podstawowych oraz w szkołach ponadpodstawowych). Programy profilaktyczne finansowane są przez Gminną Komisją do Spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

We współpracy z Komisją oraz MCK, Strefa Mocy zaprasza także na koncert „Kolah”. Wydarzenie ma charakter otwarty i jest skierowane do wszystkich mieszkańców miasta Skarżyska-Kamienna. Koncert będzie podzielony na dwie części. Tematem przewodnim tego wydarzenia będą mechanizmy wchodzenia młodych ludzi w świat uzależnień (narkotyki, alkohol). Wszystko w formie kilkuminutowych świadectw w trakcie koncertu. Druga część koncertu to pozytywne przesłanie i wskazanie drogi wyjścia. Koncert będzie prowadzony przez Mirosława Kolczyka „KOLAH”, autora Artystycznego Programu Profilaktyki Uzależnień „Antymina”.

Koncert odbędzie się 23 września przy MCK, zaś w przypadku niekorzystnej pogody – w Sali nr 40 w MCK. Zapraszamy na godzinę 16.00.


reklama


UMS

 

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media