fbpx

Polecamy

Skarżysko partnerem akcji skierowanych do seniorów

Skarżysko-Kamienna zostało partnerami kampanii „Solidarni z Seniorami” oraz „Stop manipulacji”, organizowanych z myślą o seniorach przez Stowarzyszenie MANKO wydające magazyn „Głos Seniora”. Włączenie się miasta w obie akcje potwierdzają przyznane nam certyfikaty.

Akcja „Solidarni z Seniorami – razem damy radę” ma na celu wsparcie seniorów w dobie pandemii. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami informacyjnymi dostępnymi na stronie internetowej magazyny „Głos Seniora” – TUTAJ.

Kampania „Stop manipulacji – nie daj się oszukać” ma uświadamiać seniorom, jakie ryzyko niesie ze sobą dokonywanie zakupów w warunkach, które nie sprzyjają rozważnemu podejmowaniu decyzji przez konsumenta. Więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ.

Certyfikaty potwierdzające udział Skarżyska-Kamiennej jako partnera w obu kampaniach potwierdzają certyfikaty, które zostały wręczone zastępcy prezydenta miasta, Krzysztofowi Myszce przez Łukasza Salwarowskiego, prezesa Stowarzyszenia MANKO i redaktora naczelnego magazynu „Głos Seniora”.


reklama


  

I.Szwagierek/UM Skarżysko-Kam.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media