fbpx

Polecamy

Basen, kino, MCK i biblioteka – zamknięte. Muzeum zaprasza na wystawę plenerową

W całym kraju do 9 kwietnia obowiązują nowe obostrzenia w związku epidemią COVID-19.

Od 20 marca do 9 kwietnia zamknięta pozostaje Kryta Pływalnia przy ulicy Spółdzielczej w Skarżysku-Kamiennej.

W tym okresie dla osób z zewnątrz zamknięte będzie również Miejskie Centrum Kultury. Zaplanowane na najbliższy czas wydarzenia (koncert „Pereł z Lamusa” 24 marca) zostały odwołane. Nieczynne jest także kino CENTRUM.

Nieczynna jest także ekspozycja w budynku Muzeum im. Orła Białego – muzeum można jednak odwiedzać, ponieważ czynna pozostaje ekspozycja plenerowa (przypominamy, że na obszarze ponad 1,5 ha zgromadzonych jest około 130 eksponatów uzbrojenia ciężkiego).


reklama


Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna również w okresie od 20 marca do 9 kwietnia będzie nieczynna dla czytelników. Zachęcamy do korzystania z zasobów dostępnych w bazach IBUK Libra oraz e-booków w aplikacji Legimi. Chętnych do otrzymywania kodów dostępu do książek w wersji elektronicznej prosimy o kontakt z biblioteką drogą elektroniczną na adres e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zamówienia składane telefonicznie lub przez system biblioteczny nie będą w tym czasie realizowane.

O wszelkich zmianach w funkcjonowaniu miejskich jednostek będziemy informowali na bieżąco.

I.Szwagierek/UM Skarżysko-Kam.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media