fbpx

Polecamy

Patrycja Zarychta wystąpi w rodzinnym mieście w ramach trasy koncertowej „Przytul”

Skarżyszczanka Patrycja Zarychta 30 października wystąpi na scenie Miejskiego Centrum Kultury. Koncert odbędzie się w ramach jesiennej trasy koncertowej „Przytul”, promującej najnowszy singiel artystki oraz zapowiadający jej kolejny album.

Termin: piątek, 30 października 2020 roku, godz. 19:00
Miejsce: Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej (sala widowiskowa)
Bilety: 10 zł

SKŁAD:
Patrycja Zarychta – vocal
Grzegorz Rdzak – keys
Piotr Żaczek – bass
Gniewomir Tomczyk – drums / samples


reklama


Patrycja Zarychta – wokalistka, kompozytorka, nauczycielka śpiewu i emisji głosu, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej, specjalność wokalistyka jazzowa, krzewiąca szeroko pojętą technikę zdrowego śpiewania. Wykładała w klasie wokalnej na Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego, kierunek Jazz i Muzyka Rozrywkowa.
Współpracowała m.in. z Michałem Urbaniakiem, Kubą Badachem, Wojtkiem Pilichowskim, Piotrem Żaczkiem, Femi Temowo.
Na swoim koncie ma wiele nagród na konkursach i festiwalach ogólnopolskich. Występowała na największych festiwalach Jazzowych w Polsce, m.in. Warsaw Summer Jazz Days oraz Jazz Jamboree (2016) oraz Woodstock 2017 czy Opole 2017 (Koncert Premiery).
19 maja 2017 roku ukazał się jej debiutancki album zatytułowany „SZCZĘŚCIE”, nad którym pracowała razem z Michałem Urbaniakiem oraz Markiem Pędziwiatrem.
Od wielu lat współpracuje z Michałem Urbaniakiem. Na jego najnowszej płycie „From Warsaw with Love” wykonała utwór wspólnie z gwiazdą światowego jazzu – Herbie Hancockiem!

MCK Skarżysko-Kam.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media