fbpx

Polecamy

Informacja o utrudnieniach w ruchu

Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej uprzejmie informuje, że w związku z przebudową przejazdu kolejowego w ciągu ul. 1- go Maja przez PKP PLK oraz modernizacją ulic Łyżwy i 1- go Maja wraz z budową ronda na skrzyżowaniu tych dróg w Skarżysku-Kamiennej wystąpią utrudnienia dla ruchu pojazdów w tym obszarze.

Od 11 sierpnia br. całkowicie zamknięty zostanie przejazd kolejowy w ciągu ul. 1- go Maja tak, że niemożliwy będzie przejazd pojazdów z dzielnicy Dolna Kamienna do Skarżyska Kościelnego i z powrotem.

Zgodnie z projektem organizacji ruchu wyznaczone objazdy w kierunku Skarżyska Kościelnego i Mirca:

1. Dla pojazdów o rzeczywistej masie całkowitej do 8t ulicami: 1- go Maja, Towarową, 11- go Listopada, Ekonomii, Legionów, Niepodległości, Krasińskiego. Piłsudskiego, Żeromskiego, Sokolą, Niepodległości, Szydłowiecką, Kopernika przez miejscowości Lipowe Pole Skarbowe, Lipowe Pole Plebańskie, Świerczek oraz ulicami: Kolonia, Kościelną i 1-go Maja.

2. Dla pojazdów powyżej 8t ulicami: 3-go Maja lub Piękną, Żeromskiego do Majkowa oraz przez miejscowości Michałów, Marcinków, Wąchock ul. Św. Rocha i:

a) dla pojazdów do 12 t ul. Kolejową i Radomską do Mirca

b) dla pojazdów powyżej 12 t ul. Kolejową, drogą krajową nr 42 do Starachowic i drogą wojewódzką 744 do Mirca.

3. Dla pojazdów powyżej 12 t ze Skarżyska-Kamiennej bezpośrednio drogą krajową nr 42 do Starachowic i dalej drogą wojewódzką 744 do Mirca.

Dojazd z Mirca do Skarżyska Kościelnego:

Drogą powiatową przez miejscowość Gadka.

Objazdy z Mirca do Skarżyska-Kamiennej:

1. Dla pojazdów do 12t drogą przez Wąchock i drogą krajową nr 42.

2. Dla pojazdów powyżej 12t przez Starachowice i drogą krajową nr 42.

Całkowite zamknięcie przejazdu kolejowego ze Skarżyska-Kamiennej w kierunku Skarżyska Kościelnego zaplanowane jest od 11 sierpnia przez okres 6 tygodni. Po tym okresie możliwy będzie ruch na trasie Skarżysko-Kamienna – Skarżysko Kościelne.

Za utrudnienia w ruchu uprzejmie przepraszamy.

Projekt tymczasowej organizacji ruchu - plan objazdu 


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media