fbpx

Polecamy

Nieruchomości na sprzedaż

Zarząd Powiatu Skarżyskiego ogłosił przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż dwóch nieruchomości zabudowanych położonych w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Legionów 119 i 119A. Obie nieruchomości położone są w peryferyjnej dzielnicy miasta Zachodnie w otoczeniu działek zabudowanych i niezabudowanych będących własnością prywatną. Graniczą bezpośrednio z Zespołem Szkół Transportowo – Mechatronicznych w Skarżysku-Kamiennej. W chwili obecnej nieruchomości są niewykorzystywane. Wcześniej służyły do celów dydaktyczno – praktycznych Technicznych Zakładów Naukowych.

Pierwsza nieruchomość przy ul. Legionów 119 w Skarżysku-Kamiennej składa się z działki gruntowej Nr 1/475 o powierzchni 3.954 m2, na której znajduje się budynek warsztatowy o powierzchni użytkowej ogółem 1.423,40 m2. Działka jest zabudowana i uzbrojona w energię elektryczną, wodę i kanalizację sanitarną. Budynek warsztatowy został wybudowany w konstrukcji żelbetowo-murowanej z dachem o konstrukcji żelbetowej. Budynek jest jednokondygnacyjny, jest niepodpiwniczony i połączony z innym budynkiem. Budynek jest w złym stanie technicznym. Powierzchnia użytkowa ogółem – 1.423,40 m2.

Druga nieruchomość przy ul. Legionów 119A w Skarżysku-Kamiennej składa się z działki gruntowej Nr 1/491 o powierzchni 3.539 m2 i obejmuje budynek warsztatowo – biurowy o powierzchni użytkowej ogółem 1.598,80 m2. Działka jest zabudowana i uzbrojona w energie elektryczną, wodę i kanalizację sanitarną oraz posiada bezpośredni dojazd do drogi publicznej – ul. Legionów. Budynek warsztatowy został wybudowany w konstrukcji żelbetowo-murowanej z dachem o konstrukcji stalowej. Budynek jest jednokondygnacyjny, jest niepodpiwniczony i jest połączony z innym budynkiem. W budynku znajduje się wewnętrzna stacja transformatorowa 15/0,4 kv, która zasila obiekty Zespołu Szkół Transportowo – Mechatronicznych. Budynek jest w złym stanie technicznym. Powierzchnia użytkowa ogółem – 814,70 m2. Budynek biurowy natomiast wybudowany został w konstrukcji tradycyjnej, murowanej z dachem o konstrukcji drewnianej. Budynek jest dwukondygnacyjny z sutereną i przylega do budynku warsztatowego. Budynek jest w złym stanie technicznym. Powierzchnia użytkowa ogółem – 784,10 m2.

Szczegóły dotyczące przetargu znajdują się w ogłoszeniu pod linkiem: http://powiat.skarzyski.lo.pl/?cid=719&bip_id=8175

Dodatkowe informacje można uzyskać w siedzibie Starostwa Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Konarskiego 20, Wydział Inwestycji, Mienia i Obsługi Gospodarczej pok. nr 304 – tel. 41 39 53 019 lub pok. 302 tel. 41 39 53 094.

Poniżej prezentujemy zdjęcia nieruchomości.


reklama


        

J.Jagiełło/Powiat Skarżyski

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media