fbpx

Polecamy

Zachwycające "Oczy Ziemi"

W niedzielę 5 września 2021r. około 40 osób przybyło do kamieniołomu Gębury, położonego między Skarżyskiem-Kamienną a Suchedniowem, aby uczestniczyć w akcji promocyjnej Powiatu Skarżyskiego.

Wydarzenie miało na celu wykonanie zdjęć propagujących turystykę i wykorzystanie ich w nowym powiatowym kalendarzu na 2021 rok. „Oczy Ziemi” okazały się bardzo atrakcyjnym miejscem dla piechurów jak i cyklistów, którzy przyjechali nawet ze Skarżyska, Suchedniowa, Starachowic i Wąchocka. Zdjęcia do kalendarza, na zlecenie powiatu, wykonał fotograf Andrzej Staśkowiak. Po sesji zdjęciowej każda z przybyłych osób mogła upiec kiełbaskę na rozpalonym ognisku i w przyjemny sposób spędzić czas w tym urokliwym miejscu.

Referat ds. Promocji bardzo dziękuje wszystkim osobom przybyłym na tę akcję. Dla każdego uczestnika przewidziany jest powiatowy kalendarz, który już niebawem będzie można odebrać w Starostwie Powiatowym w Skarżysku-Kamiennej. Z chwilą, kiedy kalendarze będą już dostępne poinformujemy w oddzielnym artykule na stronie powiatowej.


reklama


                                                                       

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media