fbpx
Logo
Wydrukuj tę stronę

Władze powiatu uczciły setne urodziny pana Ryszarda, mieszkańca DPS „Centrum Seniora”

Pan Ryszard Giermakowski, mieszkaniec Domu Pomocy Społecznej „Centrum Seniora” w Skarżysku-Kamiennej obchodzi setną rocznicę urodzin. W związku z tak wyjątkowym jubileuszem, w poniedziałek, 22 lutego 2021 roku starosta Artur Berus i wicestarosta Anna Leżańska w obecności dyrektor DPS Agnieszki Herbuś odwiedzili dostojnego Jubilata, aby złożyć w imieniu Zarządu i Rady Powiatu Skarżyskiego najserdeczniejsze życzenia, gratulacje i wyrazy uznania.

- Z okazji 100 rocznicy urodzin życzę Panu dobrego zdrowia, pogody ducha, aby kolejne lata mijały w atmosferze miłości i wsparcia życzliwych Panu osób – mówił starosta Artur Berus dołączając do życzeń list gratulacyjny wraz z koszem kwiatów, owoców i słodyczy.

W tym szczególnym wydarzeniu Jubilatowi towarzyszyli także przyjaciele oraz kierownictwo i pracownicy Domu Pomocy Społecznej.

Pan Ryszard Giermakowski pochodzi z Suchedniowa. Wieloletni pracownik kolei w Skarżysku-Kamiennej i zasłużony działacz w zakładowych związkach zawodowych. Ma dwoje dzieci. Jak podkreślają pracownicy DPS „Centrum Seniora”, w którym pan Ryszard mieszka od września 2020 r. mimo sędziwego wieku jest sprawny, samodzielny, ma duże poczucie humoru oraz cechuje go pełna radość życia. Bardzo lubi rozwiązywać krzyżówki. Jest osobą lubianą przez mieszkańców i personel Domu.


reklama


         

J.Jagiełło/Powiat Skarżyski

Projekt i wykonanie Spotted: Media