fbpx

Polecamy

Zaprzysiężenie Komendanta Powiatowego Policji w Skarżysku-Kamiennej

W czwartek, 27 sierpnia starosta skarżyski Artur Berus uczestniczył w uroczystości powołania mł. insp. Tomasza Jarosza na stanowisko komendanta powiatowego Policji w Skarżysku-Kamiennej, którego obowiązki pełnił przez ostatnie 2 miesiące. Nominację nowemu komendantowi przekazał komendant wojewódzki Policji w Kielcach nadinsp. Paweł Dzierżak. Uroczystość odbyła się w asyście pocztu sztandarowego Policji.

Starosta pogratulował mł. insp. Tomaszowi Jaroszowi objęcia funkcji Komendanta Powiatowego Policji, podziękował za dotychczasową współpracę oraz życzył sukcesów zawodowych.

- Życzę Komendantowi dużo szczęścia, trafnych decyzji. Pan komendant Tomasz Jarosz jest z nami od lipca. Samorząd powiatowy już nawiązał współpracę, rozwiązaliśmy wspólnie kilka problemów wewnętrznych, organizacyjnych na terenie powiatu, dziękuje za tę pomoc – mówił starosta Artur Berus gratulując nominacji. - Myślę, że ta współpraca będzie owocna wierzę w to, ze mieszkańcy naszego powiatu będą czuć się bezpiecznie jak do tej pory. Dziękuję jeszcze raz i życzę dużo sukcesów – dodał starosta

Nowo powołany komendant Tomasz Jarosz dziękując za gratulacje podziękował także Generałowi za możliwość dalszej realizacji pasji, jaką jest praca w Policji.

- Dziękuję za okazane mi zaufanie i podjecie takiej decyzji. Jest mi niezmiernie milo, ze mogę pracować na ziemi skarżyskiej. Współpraca z samorządem przynajmniej przez ten czas ostatnich dwóch miesięcy rozwija się i myślę, że będzie rozwijała się jeszcze lepiej. […] Jeszcze raz serdecznie dziękuję i proszę o współpracę.

Zaprzysiężenie komendanta Policji odbyło się przy udziale komendanta wojewódzkiego Policji w Kielcach, przedstawicieli samorządów powiatowego i miejskiego oraz kadry kierowniczej Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej.


reklama


               

Opr. JG

źródło: KPP Skarżysko – Kamienna

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media