fbpx

Polecamy

Informacja dla przedsiębiorców prowadzących działalność w lokalach użytkowych, dla których właścicielem jest powiat skarżyski

W związku z zagrożeniem epidemicznym, Zarząd Powiatu Skarżyskiego informuje, że przedsiębiorcy prowadzący działalność w lokalach użytkowych, dla których właścicielem jest powiat skarżyski mogą skorzystać ze szczególnej formy pomocy, polegającej na umorzeniu, odroczeniu lub rozłożeniu na raty spłaty czynszu.

Starosta Artur Berus apeluje także do wszystkich samorządów na terenie powiatu skarżyskiego, aby w tym trudnym dla przedsiębiorców czasie również rozważyli możliwość zastosowania pomocy, która pozwoliłaby częściowo zrekompensować przedsiębiorcom spadki dochodów.

Zgodnie z uchwałą nr 313/XLIV/2018 Rady Powiatu Skarżyskiego z dnia 26 marca 2018 r. w sprawie szczegółowych zasad, sposobu i trybu umarzania, odraczania lub rozkładania na raty należności pieniężnych mających charakter cywilnoprawny przypadających Powiatowi Skarżyskiemu lub jego jednostkom budżetowym, w przypadkach uzasadnionych interesem publicznym lub m.in. ze względu na trudną sytuację finansową najemcy - należności za czynsz mogą być w całości lub w części umorzone, odroczone lub rozłożone na raty.


reklama


Powiat Skarżyski/J.Jagiełło

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media