fbpx

Polecamy

Zrób prezent świąteczny dla zwierząt ze schroniska. Przynieś karmę do starostwa

Zarząd Powiatu Skarżyskiego oraz Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej włącza się akcję „Świąteczna Zbiórka Karmy”, z przeznaczeniem dla zwierząt z Punktu Przetrzymań Psów w Szydłowcu. W związku z tym w korytarzu wejścia do urzędu starostwa przy ul. Konarskiego 20 w Skarżysku-Kamiennej wystawione jest specjalne, zielone, kartonowe pudło na karmę. Akcji przyświeca hasło „Idą Święta, one też czekają na prezent!”

Każdy mieszkaniec powiatu, który chce zrobić prezent świąteczny bezdomnym zwierzakom, może do 20 grudnia włożyć do zielnego pudełka suchą karmę lub puszki z jedzeniem dla psów i kotów. „Prezenty” dla psów i kotów można przynosić w godzinach pracy urzędu, czyli w poniedziałki od godz. 8.00 do 16.00, a w pozostałe dni od wtorku do piątku od godz. 7.30 do 15.30.

– Wierzymy, że mieszkańcom powiatu skarżyskiego nie jest obojętny los zwierząt pozostających w schroniskach, jesteśmy więc przekonani, że akcja ta zostanie pozytywnie odebrana i po 20 grudnia będziemy mogli przekazać, od nas wszystkich – mieszkańców powiatu, karmę do Punktu Przetrzymań Psów w Szydłowcu – mówią starosta Artur Berus i członek zarządu Adam Ciok, którzy gorąco zachęcają do udziału w akcji.

Zarząd powiatu postanowił włączyć się w pomoc świąteczną dla zwierząt oraz udostępnić miejsce na zbiórkę karmy w starostwie na prośbę zaangażowanej w akcję „Świąteczna Zbiórka Karmy” pani Julity Karlikowskiej, mieszkanki Skarżyska.

 

J.Jagiełło/Powiat Skarżyski

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media