fbpx

Polecamy

Lekarze i psycholodzy poszukiwani do pracy w Powiatowym Zespole do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności. Ogłoszenie

Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej poszukuje do pracy w Powiatowym Zespole do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Skarżysku-Kamiennej lekarzy posiadających specjalizację z zakresu: chirurgii, chorób wewnętrznych, ginekologii i położnictwa, kardiologii, laryngologii, medycyny rodzinnej, neurologii, okulistyki, ortopedii, pediatrii, pulmonologii, psychiatrii oraz psychologów.

Wymagania:

  • lekarz - aktualne prawo wykonywania zawodu lekarza, dyplom ukończenia specjalizacji, uprawnienia do orzekania o niepełnosprawności i stopniu niepełnosprawności.
  • psycholog - dyplom ukończenia studiów magisterskich na kierunku psychologa, uprawnienia do orzekania o niepełnosprawności i stopniu niepełnosprawności.

Zainteresowanych prosimy o składanie ofert w Biurze Obsługi Interesanta Starostwa Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej, ul. Konarskiego 20, 26-110 Skarżysko-Kamienna do dnia 07.12.2023 r. z dopiskiem: Oferta pracy w Powiatowym Zespole do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności. Telefon kontaktowy 41 39 53 072.


reklama


PS

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media