fbpx

Polecamy

Zapraszamy do udziału w miejskiej Lidze Siatkówki i "Galowej" Olimpiady

Międzyszkolny Klub Sportowy Gala Skarżysko-Kamienna zaprasza szkoły podstawowe do udziału w dwóch imprezach siatkarskich – Miejskiej Ligi Siatkówki oraz Galowej Olimpiady.

Oba wydarzenia przeznaczone są dla szkolnych drużyn dziewcząt. Miejska Liga siatkówki będzie trwać w cyklu comiesięcznych turniejów do końca roku, a pierwszy turniej odbędzie się 24 lutego 2020 r.

Galowa Olimpiada, która będzie wydarzeniem jednorazowym, odbędzie się 29 lutego 2020 roku.

Miejska liga siatkówki dziewcząt szkół podstawowych

Liga wystartuje 24 lutego 2020 roku, a kolejki ligowe odbywać się będą w kolejnych miesiącach, z wyjątkiem lipca i sierpnia, do grudnia br. w hali MCSiR w Skarżysku-Kamiennej.

Liga będzie rozgrywana w trzech kategoriach:

•Dwójki – rocznik 2009
•Trójki (3+1 rezerwowa) – rocznik 2008
•Czwórki (4+1 rezerwowa) – rocznik 2007

Zgłoszenia do ligi szkolnych drużyn przyjmowane są telefoniczne pod nr 602 822 529 do dnia 17 lutego 2020 r. Liga przeznaczona jest dla zespołów z powiatu skarżyskiego.
Zawodniczki z zespołów, które zajmą miejsca na podium, otrzymają dyplomy, szkoły sprzęt siatkarski, a opiekunowie zespołów upominki rzeczowe.

Galowa Olimpiada

Turniej, który Gala Skarżysko organizuje dzięki pozyskaniu grantu z Fundacji PZU, odbędzie się 29 lutego 2020 r. w hali MCSiR w Skarżysku. Udział mogą brać również drużyny spoza powiatu skarżyskiego.
W skład każdej drużyny muszą wchodzić:
•2 dziewczynki z klas I
•2 dziewczynki z klas II
•2 dziewczynki z klas III
•2 dziewczynki z klas IV
•2 dziewczynki z klas V.

W turnieju może wystąpić maksymalnie 12 drużyn. O uczestnictwie zadecyduje kolejność zgłoszeń. Każda zgłaszająca się drużyna ma prawo wybrać nazwę kraju który będzie reprezentować.

Zgłoszenia drużyn do Galowej Olimpiady przyjmowane są telefoniczne pod Nr 602 822 529 lub na Facebooku MKS Gala Skarżysko-Kamienna do 24 lutego.

Uczestnictwo w olimpiadzie jest bezpłatne.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media