fbpx

Polecamy

SpottBot – wypróbuj już teraz!

Przedstawiamy Państwu absolutną nowość na rynku mediów lokalnych: SpottBot – inteligentny bot informacyjny Spotted. Aktualne wiadomości lokalne, adresy i telefony od teraz w Twoim Messengerze!

Dotychczas tego typu rozwiązania spotkać mogliście w dużych dziennikach ogólnopolskich, takich jak Gazeta Wyborcza, czy Sport.pl. Od teraz wiadomości lokalne z powiatu skarżyskiego również znajdziesz w swoim ulubionym komunikatorze od Facebooka.

Najświeższe informacje, nadchodzące imprezy oraz alerty

Otrzymuj cotygodniowe podsumowania informacji lokalnych oraz kalendarz nadchodzących imprez! Jako pierwszy dowiaduj się o wypadkach i utrudnieniach. Gwarantujemy – zero spamu!

Nasi subskrybenci zyskają szansę na udział w wyjątkowych konkursach na vouchery i bilety oraz szansę na zdobycie ekskluzywnych nagród! Zapisz się już teraz!

Adresy i telefony najważniejszych instytucji w zasięgu ręki

Często pytacie nas o informacje związane z lokalnymi instytucjami, adresami, telefonami, godzinami pracy, rozkładami jazdy. Teraz uzyskacie tego typu informacje automatycznie, bez czekania na odpowiedź i publikację Spotta! Nasz bot rozpoznaje rozmaite hasła! Wypróbuj na przykład: „kontakt szpital”, „telefon do prokuratury”, czy np. „godziny pracy UM”.

Przewidzieliśmy też kilka ukrytych funkcji – dajcie znać, co udało Wam się znaleźć!

To jeszcze nie wszystko…

Prezentowana obecnie wersja to dopiero początek dużego projektu, który z czasem będziemy rozwijać o dodatkowe funkcje. Śledźcie nasz profil, gdzie będziemy Was informować o kolejnych funkcjach. Chętnie poznamy Waszą opinię o działaniu bota!

Nie zwlekaj! Przetestuj bota i zapisz się do newslettera już teraz! m.me/SpottedSkarzysko

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media