fbpx

Polecamy
Mateusz Magnuszewski

Mateusz Magnuszewski

Małżeńskie perypetie, czyli pan i pani poszukiwani

Policjanci skarżyskiej drogówki w czasie obsługi jednej interwencji ujawniali dwie osoby poszukiwane. Najpierw podczas kontroli drogowej wpadła 53-latka, która miała do odbycia karę 100 dni pozbawienia wolności. Chwilę potem w ręce policjantów trafił mąż kobiety, który przyjechał na miejsce i też był poszukiwany.

Radni powiatu skarżyskiego obradowali na 37. sesji (zdjęcia)

W czwartek, 25 listopada w sposób zdalny odbyła się XXXVII sesja Rady Powiatu Skarżyskiego, podczas której m.in. uchwalono „Program Współpracy Powiatu Skarżyskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2022”, a także ustalono wysokości opłat w roku 2022 za usunięcie i przechowywanie pojazdu usuniętego z drogi oraz wysokości opłat w przypadku odstąpienia od usunięcia pojazdu. Radni podjęli łącznie 10 uchwał oraz otrzymali informację o ostatecznym rozstrzygnięciu sprawy w stosunku do Uchwały Rady Powiatu Skarżyskiego Nr 156/XX/2020 z 30 kwietnia 2020 roku w sprawie wprowadzenia zakazu używania jednostek pływających napędzanych silnikami spalinowymi na zbiorniku wodnym Rejów w Skarżysku-Kamiennej. Decyzją Naczelnego Sądu Administracyjnego w Warszawie uchwała rady powiatu jest prawomocna.

SMS kwarantanna – uważaj to oszustwo

Przestrzegamy przed podejrzanymi wiadomościami SMS dotyczącymi skierowania na kwarantannę. Świętokrzyscy policjanci odnotowują pierwsze zgłoszenia od mieszkańców, że otrzymali oni tego typu informację. Stanowisko Głównego Inspektoratu Sanitarnego jest jednoznaczne – to oszustwo!

Subskrybuj to źródło RSS

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media