Polecamy

Fakty

Złoty Spotter

Złoty Spotter

Kolejna zewnętrzna firma rozwija działalność w Skarżysku

- Skarżysko jest dobrym miejscem do inwestowania – podkreślają przedstawiciele firmy Vindorf Services, która od kilku miesięcy funkcjonuje w naszym mieście, planuje zwiększanie zatrudnienia oraz współpracę z lokalnymi podwykonawcami. Przedstawiciele firmy zainteresowali się naszym miastem po Międzynarodowym Forum Inwestycyjnym, a bliżej poznali naszą ofertę dzięki późniejszym rozmowom z prezydentem Skarżyska. Prezydent Konrad Krönig gościł wczoraj w skarżyskim biurze firmy, rozmawiając z inwestorami o dalszych planach rozwoju na terenie miasta.

Przybliżenie wydarzeń związanych z wprowadzeniem stanu wojennego i działalności konspiracyjnej społeczeństwa polskiego w II LO (ZDJĘCIA)

13 grudnia, w czwartek w II Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza odbyło się wydarzenie, które miało charakter rocznicowy, a jego głównym założeniem było przybliżenie młodzieży sytuacji, która jest dla nich już dość doległa. Dlatego też o 7.40 pod szkołą został rozpalony koksownik, a wchodzących do szkoły uczniów i pracowników szkoły legitymizowali uczniowie przebrani w oryginalne stroje milicjantów i żołnierzy z tamtego okresu.

Subskrybuj to źródło RSS

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media