Polecamy

Fakty

Złoty Spotter

Złoty Spotter

Bomba w urzędzie miasta

Dym, ewakuacja skarżyskiego magistratu, podejrzany pakunek, obecność pirotechników i wreszcie brawurowy policyjny pościg zakończony zatrzymaniem sprawców. Tak wyglądał w skrócie scenariusz wczorajszych ćwiczeń dowódczo – sztabowych pod nazwą „Kryzys 2018”, w których udział brali m.in. skarżyscy policjanci i strażacy.

W Skarżysku powstanie skatepark – zachęcamy do zapoznania się z wizualizacją

Skatepark, pumptrack, kompleks boulderowy, plac zabaw i infrastruktura towarzysząca – tak zagospodarowany zostanie plac po byłej jednostce wojskowej na Zachodnim w Skarżysku-Kamiennej. Inwestycja jest elementem dużego zadania (rewitalizacji osiedli Zachodnie i Dolna Kamienna), które realizowane jest przy dofinansowaniu z RPO województwa świętokrzyskiego. Przedstawiamy Państwu wizualizację przestrzeni rekreacyjnej, która powstanie na osiedlu Zachodnie.

Ciepło przez cały rok!

Jest środek lata, ale nagle spada temperatura, do tego pada deszcz. Zimno jest zwłaszcza w nocy i nad ranem. Rozwiązaniem wydaje się być włączenie farelki, ale przed tym powstrzymują koszty, niewygoda, a i nie chce się wychodzić spod kołdry. Takiego scenariusza można bardzo łatwo uniknąć dzięki usłudze, jaką oferuje Celsium.

Subskrybuj to źródło RSS

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media