fbpx

Polecamy

Zaproszenie na spotkanie z posłami Lewicy w Skarżysku

Szanowni Państwo, Już w najbliższy czwartek, tj. 16 marca do województwa Świętokrzyskiego zawita Programowa Trasa Lewicy.

Będziemy gościć parlamentarzystki i parlamentarzystów Nowej Lewicy na czele z wicemarszałkiem Sejmu Włodzimierzem Czarzastym. Nasi liderzy uczestniczyć będą w spotkaniach w powiecie skarżyskim. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na otwarte spotkanie z Posłami Tomaszem Trelą i Maciejem Gdulą, towarzyszyć im będzie przewodniczący Nowej Lewicy w powiecie skarżyskim Artur Pejas. Spotkanie odbędzie się 16.03.2023 o godzinie 16.45 w Hotelu Promień przy ul. Legionów 105. Głównymi tematami będzie Program Lewicy „Bezpieczna Rodzina”, w tym między innymi, o stanie Samorządów, Szkolnictwie, Służbie zdrowia, w trakcie spotkania będzie można też złożyć podpis pod obywatelskim Projektem Ustawy „Renta Wdowia”.

Zapraszam Serdecznie Artur Pejas Nowa Lewica

1 komentarz

  • Bożena
    Bożena środa, 15 marzec 2023 16:30 Link do komentarza

    Tu przynajmniej może przyjść każdy i zadać pytanie, nie to w pisie, że uczestników autobusami przywożą. Warto iść i zobaczyć co mają do powiedzenia i samemu sobie opinie wyrobic.

    Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media