fbpx

Polecamy

Zderzenie samochodu osobowego z drzewem na al. Niepodległości (zdjęcia)

Zderzenie samochodu osobowego z drzewem na al. Niepodległości w Skarżysku-Kamiennej 13 marca o godzinie 07:58 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Skarżysku-Kamiennej, wpłynęło zgłoszenie o kolizji samochodu osobowego z drzewem na al. Niepodległości.

Po dojeździe zastępów z JRG na miejsce zdarzenia okazało się, że samochód osobowy Hyundai uderzył w przydrożne drzewo i przewrócił się na lewy bok. Pojazdem podróżowała kobieta, która przed przyjazdem jednostek ochrony przeciwpożarowej wydostała się na zewnątrz pojazdu i była pod opieką zespołu ratownictwa medycznego. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora w pojeździe i zakręceniu zaworu instalacji LPG w pojeździe. Złamane drzewo strażacy wycięli i złożyli na przydrożnym trawniku. W działaniach tych brały udział 3 zastępy z KP PSP Skarżysko-Kamienna w sile 9 strażaków. 

- 29-latka kierująca hyundaiem gwałtownie skręciła w bok, aby uniknąć potrącenia pieszego, który nagle wbiegł na jezdnię w niedozwolonym miejscu, w skutek czego samochód uderzył w drzewo i przewrócił się na bok. Sprawca zdarzenia oddalił się z miejsca zdarzenia. Obecnie policja poszukuje sprawcy. - informuje podkomisarz Jarosław Gwóźdź, oficer prasowy KPP w Skarżysku-Kamiennej.

 


reklama


Opracowanie: asp. Rafał Maciejczak – oficer prasowy KP PSP w Skarżysku-Kamiennej Zdjęcia: ogn. Paweł Gałązka – JRG Skarżysko-Kamienna

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media