fbpx

Polecamy

Za nami Turniej Grudniowy Trójek w I LO (ZDJĘCIA)

W piątek 3 marca w hali sportowej I LO im. J. Słowackiego po raz pierwszy w Skarżysku - Kamiennej odbył się 30 Turniej Grudniowy Trójek. Tak ,dobrze widzicie, w tym roku to jest 30 edycja tego wydarzenia, którego pomysłodawcą , organizatorem i dobrym duchem jest Jaromir Kruk – człowiek orkiestra, wielki miłośnik piłki nożnej i największy fan Argentyny w Polsce.

Nasze święto piłki patronatem objął Pan Jarosław Rusiecki Senator RP. W zmaganiach wzięło udział ponad 70 dzieci z naszej akademii, podzielonych dwie kategorie wiekowe – rocznik 2012/2013 i rocznik 2011. Zabawa była przednia! Było wszystko to co jest esencją piłki nożnej. Emocje- radość po strzelonych golach i zwycięstwach, płacz po błędach i porażkach, determinacja, rywalizacja – ale zawsze w formie fair play! Najważniejsza jednak była świetna zabawa i integracja dzieciaków, a nazwy drużyn takie jak „ FC Grzyby”, „Smerfy z Ohaio” , „FC Krasnale” przejdą do historii. Jednym słowem znakomita promocja dziecięcej piłki nożnej, a frekwencji na trybunach mogą nam pozazdrościć niektórzy „ligowcy” w świętokrzyskim. Na koniec troszkę statystyki.

W kategorii wiekowej 2012/2013 zwyciężyła drużyna PAS „FC Grzyby” w składzie Amelka Dróżdż, Lena Żurnia, Krystian Ludew (K), Dominik Kaleta, pokonując w finale PAS „FC Krasnale” ( Olaf Nowak (k), Kamil Plewiński, Kuba Świerczyński, Mateusz Michalski)

MVP turnieju 2012/ 2013 Amelia Dróżdż, najlepszy strzelec Krystian Ludew.

W kategorii wiekowej 2011 zwyciężyła drużyna PAS „FC Pasterze” w składzie Antek Kukulski, Kuba Piętak, Janek Kulesza, Adaś Bąk pokonując w finale drużynę PAS „FC Bulls” ( Kuba Siudek, Tymon Tusiński, Wiktor Ludew, Bartek Jaworski )

MVP turnieju 2011 Tymon Mendelowski, najlepszy strzelec Janek Kulesza

„Jest to pierwsza edycja turnieju w Skarżysku, dla nas nowe doświadczenie, już dziś mogę obiecać że Grudniowe Trójki wejdą na stałe do kalendarza imprez organizowanych przez Piłkarską Akademię Skarżyska. Pomysłów mamy mnóstwo, na pewno będziemy się bawić w większym gronie, nie tylko z dziećmi z naszej akademii, rodzice bądźcie czujni.


reklama


PAS Skarżysko

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media