fbpx

Polecamy

Kwiaty dla pań (zdjęcia)

Od początku marca policjanci w całej Polsce prowadzą akcję informacyjno-edukacyjną Na Drodze – "Patrz i Słuchaj". Celem działań jest uświadomienie uczestnikom ruchu jak ważne jest stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. Dziś w ramach kampanii skarżyscy mundurowi kontrolowali pojazdy na terenie miasta. Z okazji Dnia Kobiet stróże prawa wręczali paniom (nie tylko za kółkiem) tulipany wraz życzeniami.

Stróże prawa ze skarżyskiej komendy policji kontrolowali dziś pojazdy na terenie miasta. Zwracali szczególną uwagę na stosowanie się do obowiązujących na drodze przepisów. Działania policjantów związane były z trwającą przez cały miesiąc ogólnopolską kampanią Na Drodze – "Patrz i Słuchaj". Jej głównym celem jest uświadomienie uczestnikom ruchu jak ważne jest stosowanie się zasad kodeksu drogowego. Mundurowi wręczali paniom tulipany i składali życzenia z okazji z ich święta.

Kwiaty i życzenia od kierownictwa skarżyskiej komendy otrzymały dzisiaj także wszystkie kobiety pracujące i pełniące służbę w powiatowej jednostce policji.


reklama


JG / KPP

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media