fbpx

Polecamy

Sześć medali SKSW „Kyokushin-Karate" na rozpoczęcie roku startowego 2023 (ZDJĘCIA)

Ogromnym sukcesem zakończyli swój występ zawodnicy Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” sobotę 28 stycznia 2023 podczas odbywających się w Mielnie Kwalifikacjach do Mistrzostwach Europy Seniorów i Mistrzostw Polskiej Federacji Shinkyokushinkai kadetów i juniorów.

28 stycznia w hali sportowej w Mielnie koło Koszalina odbywał się Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy Seniorów i Mistrzostwa Polskiej Federacji Shinkyokushinkai kadetów i juniorów wKarate Kyokushin . Na turniej przyjechało ponad 150 zawodników i zawodniczek z 28 klubów z całej Polski w tym zawodnicy ze Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” Zaborek-Team.

Zawody rozgrywane były w dwóch konkurencjach: KUMITE (walki) i Kata.

Kadra Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate”w ilości 8 zawodników wystartowała w kategorii kumite i zdobyła 8 medali w tym dwa złote, dwa srebrne i dwa brązowe. Dwoje zawodników musiało zadowolić się miejscami od 5-8.

To wspaniały sukces na rozpoczęcie nowego roku startowego 2023.

Jestem dumny z całej mojej ekipy jak zwykle nie zawiedli. Dobrze przygotowani taktycznie, technicznie pod każdym względem. Jeździmy daleko, ale wybieramy najmocniejsze turnieje by zdobywać ogromne doświadczenie i uczyć się od najlepszych dodaje sensei Zbyszek Zaborski. Przed nami kolejne wyzwanie już 24 lutego 2023 stoczymy mocne pojedynki na Mistrzostwa Łotwy Karate Kyokushinkai kumite i kata, w miejscowości Tukums, Łotwa.

Trzymajcie kciuki za najlepszy klub w mieście, który jak żaden sławi nasze miasto na terenie całego Kraju i za granicą przynosząc miastu wspaniałą reklamę i promocję jak nikt inny.

Mimo, że klub boryka się z brakiem własnego Dojo-zaplecza, wsparcia politycznego i sponsorskiego to pokazuje że jest najlepszym klubem w mieście, najlepiej promuje miasto i mimo wszystko będzie to robił nadal konkluduje sensei Zbigniew Zaborski 4 Dan, dziękując jednocześnie wszystkim tym, którzy wierzą w Skarżyski Klub Sportów Walki Kyokushin-Karate Zaborek-Team i wspierają go duchowo.

Prezes klubu i jednocześnie trener sensei Zbigniew Zaborski 4 Dam informuje, że od Lutego 2023 w klubie tworzona jest grupa dla mężczyzn i kobiet 40+ zaprasza wszystkich, którzy kiedyś trenowali Karate Kyokushin i tych, którzy mimo swojego słusznego wieku chcą zacząć przygodę z Karate. Info-zapisy tel. 601206812

ZŁOTE MEDALE W KUMITE ZDOBYLI

ZUZANNA WIŚNIEWSKA
SZYMON ZYCH

SREBRNE MEDALE ZDOBYLI

BARTOSZ GŁADYŚ
WIKTORIA SOKÓŁ

BRĄZOWE MEDALE ZDOBYLI

OLAF PIWOWARCZYK
MAJA OLEKSIAK


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media