fbpx

Polecamy

Drogi przejazd przez przejazd

Słono za nieodpowiedzialność zapłacić będzie musiał 24-latek z gminy Suchedniów. Pomimo opuszczonych zapór i wyświetlanego czerwonego światła na sygnalizatorze, mężczyzna wjechał hulajnogą elektryczną na torowisko i przekroczył kolejowy przejazd. Nie zauważył, że jego wyczyn obserwują policjanci. Mundurowi ukarali sprawcę wykroczenia mandatem w wysokości 2000 złotych.

W poniedziałek tuż po godzinie 12.30 w Suchedniowie policjanci skarżyskiej drogówki jadąc ulicą Dworcową oznakowanym radiowozem, zauważyli niebezpieczną sytuację. Mężczyzna kierujący hulajnogą elektryczną, omijał stojące przed rogatkami samochody. Po chwili pomimo czerwonego światła i opuszczonych zapór wjechał na torowisko i przekroczył kolejowy przejazd.


reklama


Mundurowi wylegitymowali nierozważnego uczestnika ruchu drogowego. Okazał się nim 24-latek z gminy Suchedniów. Tłumaczył, że zanim wjechał na przejazd rozejrzał się w obie strony, czy nie jedzie pociąg. Argumenty te nie przekonały stróżów prawa, którzy ukarali sprawcę wykroczenia mandatem w wysokości 2000 złotych.

Opr. JG

źródło: KPP w Skarżysku - Kamiennej

 

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media