fbpx

Polecamy

Ślubowanie Innowacji Wojskowej w ZSTM (ZDJĘCIA)

Młodzież Innowacji Wojskowej z Zespołu Szkół Transportowo – Mechatronicznych uczestniczy w wielu uroczystościach państwowych. W piątek, 11 listopada, odbyły się uroczystości związane z obchodami 104. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, zorganizowane przez Powiat Skarżyski. Uczniowie Innowacji doskonale zaprezentowali się podczas tych obchodów.

Natomiast w czwartek, 10.11.2022 r. w ZSTM odbyły się szkolne uroczystości związane ze Świętem Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Podczas uroczystego apelu odbyło się ślubowanie klas pierwszych Innowacji Wojskowej, w szeregi której wstąpiło 80 uczniów!

Nastąpiło również wyróżnienie przez dyrekcję szkoły reprezentacji strzeleckiej ZSTM, która zdobyła 1 miejsce w Wojewódzkich Zawodach Strzeleckich Klas Mundurowych w Kielcach. Ponadto wyróżniono uczniów klas czwartych, którzy wstąpili w szeregi Wojska Polskiego. Udział w zajęciach Innowacji Wojskowej wymaga od młodzieży dużego zaangażowania i wytrwałości, co przyczynia się do osiągania sukcesów.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media