fbpx

Polecamy

Za nami V Świętokrzyski Turniej Kickboxingu w Skarżysku-Kamiennej (ZDJĘCIA)

W sobotę, 12 listopada, w Skarżysku-Kamiennej odbył się V Otwarty Świętokrzyski Turniej Kickboxingu w kategorii Low Kick i Kick Light. W turnieju wystąpili zawodnicy z całej Polski, walczyli też reprezentanci UKS Relaks Skarżysko – Kamienna.

Zawody rozgrywane odbyły się Hali Sportowej MCSiR w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Sienkiewicza 34. Organizatorem Turnieju był UKS Relaks Skarżysko-Kamienna oraz Urząd Miasta Skarżysko-Kamienna, Polski Związek Kickbixingu, Świętokrzyski Okręgowy Związek Kickboxingu, Świętokrzyska Federacja Sportu. Zawody odbyły się w dwóch formułach – LOW KICK oraz KICK LIGHT

Do Skarżyska-Kamiennej przyjechali zawodnicy z 37 klubów z całej Polski. W formule kick-light udział wzięło 133 zawodników, w formule low-kick 69. W sumie rywalizowało 202 zawodników. W zawodach udział wzięli reprezentanci UKS Relaks Skarżysko-Kamienna Wiktor Socha, Piotr Wójcik i Sebastian Wiśniewski.

Wiktor Socha walczył w kategorii kadet starszy (kategoria wagowa -42 kg). Zawodnik UKS Relaks Skarżysko uplasował się na trzecim miejscu. W kategorii kadet młodszy wystąpił Piotr Wójcik (kategoria wagowa -69), podopieczny trener Piotra Lubeckiego zajął drugie miejsce po przegranej walce z Bartoszem Szwejkiem (AZS AWF Warszawa)

Pierwsze miejsce w kategorii kadet starszy zajął Sebastian Wiśniewski (-69 kg), który w finale pokonał Patryka Tomków (KSW Sokół Jarosław).


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media