fbpx

Polecamy

Sroga kara za brawurę w środku miasta

6000 złotych mandatu i 20 punktów karnych to kara jaka spotkała 28-letniego kierowcę toyoty. Mieszkaniec Krakowa w sposób rażący naruszył przepisy drogowe. Na ulicy Niepodległości w centrum Skarżyska wyprzedzał kilka pojazdów mimo podwójnej linii ciągłej. Manewr zakończył tuż przed przejściem dla pieszych.

Policjanci skarżyskiej drogówki surowo potraktowali dziś rano pirata drogowego, który na ich oczach rażąco naruszył przepisy drogowe. Mundurowi patrolując miasto na ulicy Niepodległości w pobliżu dworca kolejowego, zauważyli toyotę, która na linii podwójnej ciągłej wyprzedzała trzy jadące samochody. Kierujący japońskim autem zakończył swój manewr tuż przed przejściem dla pieszych, Stróże prawa zatrzymali pirata do kontroli. Okazał się nim 28-letni mieszkaniec Krakowa. W związku ze zbiegiem wykroczeń nieodpowiedzialny kierowca został ukarany mandatem w wysokości 6000 złotych oraz 20 punktami karnymi.


reklama


JG / KPP

1 komentarz

  • Kierownik Budowy
    Kierownik Budowy czwartek, 10 listopad 2022 04:16 Link do komentarza

    Jeszcze prośba do tak skutecznie działającej Policji o zwrócenie w końcu uwagi na od tygodni notorycznie łamiących przepisy kierowców jeżdżących przez teren budowy alei Piłsudskiego i wiadukt pomimo znaków zakazu. Chyba, że mieszkańcy Skarżyska przepisy prawa nie obowiązują ...

    Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media