fbpx

Polecamy

Od soboty 29 października w godzinach popołudniowych zostanie otwarty przejazd kolejowy oraz udostępniony w obu kierunkach dojazd do cmentarza na Łyżwach w Skarżysku-Kamiennej

Zarząd Powiatu Skarżyskiego zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami zadbał o to, aby prace przy rozbudowie ul. Łyżwy w Skarżysku-Kamiennej były zrealizowane tak, aby w okresie Wszystkich Świętych mieszkańcy mogli dojechać do cmentarza na Łyżwach. W związku z tym już od najbliższej soboty (29 października) ruch na remontowanym odcinku drogi będzie odbywał się w obu kierunkach. Otwarty zostanie także dla ruchu przejazd kolejowy.  

Od soboty 29 października br. od około godz. 15:00 zostanie udostępniony ruch na remontowanym odcinku drogi. Ruch dla samochodów osobowych oraz dla autobusów komunikacji miejskiej będzie odbywał się w obu kierunkach, co umożliwi dojazd do cmentarza na Łyżwach. Przejezdny będzie także przejazd kolejowy w kierunku Skarżyska Kościelnego. 

Ruch dla pieszych natomiast odbywać się będzie stroną lewą zarówno przy ul. 1-go Maja jak i przy ul. Łyżwy. Prawa strona na remontowanym odcinku drogi będzie całkowicie wyłączona dla ruchu pieszego. 

W okresie Wszystkich Świętych w okolicy inwestycji „Rozbudowa ul. Łyżwy w Skarżysku-Kamiennej” będzie wzmożony patrol policji, który zadba, aby wszyscy uczestnicy ruchu: piesi, pasażerowie MKS i kierowcy bezpiecznie dotarli na miejsce.


reklama


rondo w ul. Łyżwy samochód roboczy

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media