fbpx

Polecamy

Kiedy zostanie ogłoszona kadra na MŚ w Katarze

Kiedy zostanie ogłoszona kadra na MŚ w Katarze

Selekcjoner reprezentacji Polski Czesław Michniewicz już za niedługo zdradzi tajemnicę dotyczącą selekcji piłkarzy na mistrzostwa świata w Katarze.

Oficjalnie szeroka kadra uczestników będzie ogłoszona na Europejskim Kongresie Sportu i Turystyki, który będzie miał miejsce 20 października w Zakopanem. Czesław Michniewicz będzie gościem tegorocznego kongresu i podczas wydarzenia przedstawi w stolicy polskich Tatr szeroką kadrę na mistrzostwa świata 2022 w Katarze. Wszystkie mecze z udziałem polskich piłkarzy będzie można oglądać między innymi na stronie https://gg146.bet/pl/sports

Czesław Michniewicz zdradzi tajemnicę dotyczącą selekcji, aby kibice mogli się dowiedzieć, którzy zawodnicy pojadą do Kataru. Lista przesłana do FIFA zawiera 55 piłkarzy, jednak niewiele zdradza, ponieważ na mundial pojedzie blisko 30 zawodników mniej. Z tego powodu kibice już czekają na Europejski Kongres Sportu i Turystyki, aby się dowiedzieć, którzy piłkarzy z listy pojadą na MŚ.

Do pierwszego meczu biało-czerwonych w mundialu pozostało mniej niż 10 dni. Reprezentacja Polski rozpocznie rywalizację w Katarze starciem z Meksykiem. Kolejnymi przeciwnikami polskich piłkarzy będą Arabia Saudyjska oraz Argentyna. Oprócz tego celem minimum dla zawodników z Polski będzie awans z grupy, co im bardzo dawno nie zdarzyło się w mistrzostwach świata.

Czesław Michniewicz selekcjonuje piłkarzy od ponad pół roku. Trener piłkarski został selekcjonerem od 31 stycznia 2022 roku. Za Michniewiczem wygrany finał baraży o awans do mistrzostw świata z wynikiem 2:0 i rywalizacja w grupie Ligi Narodów. Polska reprezentacja znalazła się na trzecim miejscu w najwyższej pozycji. Podczas kongresu znany polski szkoleniowiec szykuje sensacyjne powołanie na mundial.

 

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media