fbpx

Polecamy

Sprawca kradzieży zatrzymany

Wczoraj skarżyscy kryminalni zatrzymali 36-letniego mężczyznę podejrzewanego o kradzież telewizora z biurowca przy skupie złomu w Skarżysku-Kamiennej. Mienie odzyskano, a sprawca okazał się być poszukiwanym do odbycia kary pozbawienia wolności. Najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym.

Z początkiem lipca bieżącego roku skarżyska Policja została powiadomiona o kradzieży telewizora z parterowego budynku biurowca przy skupie złomu w Skarżysku-Kamiennej. Sprawca wykorzystał fakt, iż okno było otwarte, a kraty nie dość bezpiecznie chroniły pozostawione mienie. Skarżyscy kryminalni ustalili personalia mężczyzny mającego związek ze zdarzeniem.


reklama


Ukrywał się on przed organami ścigania, lecz w poniedziałkowe południe został zatrzymany w miejscu swojego zamieszkania. Telewizor o wartości 2000 złotych został odzyskany i trafi do rąk swojego właściciela. Sprawca usłyszał już zarzut popełnienia przestępstwa kradzieży.

Ponadto był on poszukiwany przez sąd do innej sprawy do odbycia kary pozbawienia wolności. Na koncie ma wyroki za przestępstwa podobne, a najbliższe miesiące spędzi za murami zakładu karnego.

Opr. ASŁ

Źródło: KPP Skarżysko-Kamienna

 

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media