fbpx

Polecamy

Kolejna umowa na wsparcie zadań z ochrony zdrowia

Kolejna umowa na wsparcie zadań z ochrony zdrowia Kolejna umowa na wsparcie zadań z ochrony zdrowia

Dyrektor Departamentu Ochrony Zdrowia Bogumiła Niziołek podpisała z przedstawicielami Stowarzyszenia Wiedza i Rozwój umowę na dofinansowanie zadania publicznego z zakresu ochrony i promocji zdrowia. Wartość projektu pt. ,,Uwaga nadwaga!” to 11 tysięcy zł.

W związku z rozstrzygnięciem 2 konkursu ofert na wsparcie w 2022 roku realizacji zadań publicznych województwa świętokrzyskiego z zakresu ochrony i promocji zdrowia, w tym działalności leczniczej, w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego w środę 27 lipca br. podpisano pierwsze umowy z przedstawicielami wyłonionych organizacji pozarządowych.

19 maja 2022 roku opublikowane zostało ogłoszenie w sprawie 2 otwartego konkursu ofert dla NGO na wsparcie w 2022 roku realizacji zadań publicznych województwa świętokrzyskiego z zakresu ochrony i promocji zdrowia. Na konkurs wpłynęły 24 oferty, które zostały poddane ocenie formalnej oraz merytorycznej. Na realizację wspomnianych zadań zabezpieczono środki finansowe w wysokości 176 708,00 zł. Najwyżej ocenione oferty zostały zatwierdzone do realizacji przez Zarząd Województwa Świętokrzyskiego.

W piątek 29 lipca kolejną umowę z przedstawicielami Stowarzyszenia Wiedza i Rozwój podpisała dyrektor Departamentu Ochrony Zdrowia Bogumiła Niziołek. Wartość projektu pt. ,,Uwaga nadwaga!”, które realizować będzie organizacja, to 11 tysięcy zł.


reklama


Urząd Marszałkowski

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media