fbpx

Polecamy

Kampania społeczna SCWEW podczas Międzypokoleniowego marszu BEZ BARIER w Zespole Placówek Edukacyjno–Wychowawczych

Jednym z zaplanowanych działań w projekcie „Pilotażowe wdrożenie modelu Specjalistycznych Centrów Wspierających Edukację Włączającą (SCWEW)” jest realizacja kampanii społecznej wspierającej rozwój włączającej społeczności lokalnej. Okazją do zrealizowania tego zadania był Międzypokoleniowy marsz Nordic Walking – BEZ BARIER, który odbył się 13.06.2022 r.

To już kolejna kampania społeczna zrealizowana przez zespół SCWEW. Przedsięwzięcie miało miejsce na placu Zespołu Placówek Edukacyjno – Wychowawczych w Skarżysku – Kamiennej, gdzie uczestnicy akcji wspólnie przemierzyli zaplanowaną wcześniej trasę. Podczas części integracyjnej przedstawiciele SCWEW przybliżyli zgromadzonym informacje dotyczące projektu, cele kampanii oraz założenia edukacji włączającej. Kampania skierowana była do społeczności lokalnej. Miała na celu zaprezentowanie informacji na temat funkcjonowania osób z niepełnosprawnościami, poszerzenie świadomości dotyczącej zróżnicowanych potrzeb oraz przybliżenie aspektów związanych z budowaniem edukacji włączającej i włączającego środowiska lokalnego.

Promocja SCWEW cieszyła się ogromnym zainteresowaniem ze strony uczestników marszu. Po raz kolejny akcja związana z kampanią była okazją do podzielenia się sukcesami oraz dotychczasowymi osiągnięciami ze społecznością lokalną. Podsumowaniem działania będzie stworzenie spotu reklamowego. Więcej informacji wkrótce.


reklama


PS

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media