fbpx

Polecamy

Zdecydowanie za szybko po „siódemce”. Wysokie mandaty (wideo)

Zdecydowanie za szybko po „siódemce”. Wysokie mandaty (wideo) Zdecydowanie za szybko po „siódemce”. Wysokie mandaty (wideo)

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego skarżyskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej dwóch kierujących, którzy znacznie przekroczyli dozwoloną prędkość. Jeden pędził motocyklem marki Kawasaki 212 km/h, a drugi rozpędził bmw do blisko 200 km/h. Obaj zostali ukarani wysokimi mandatami, po 2500 złotych oraz zainkasowali po 10 punktów karnych.

W piątkowe popołudnie mundurowi ze skarżyskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki BMW. Siedzący za kierownicą mieszkaniec Warszawy przekroczył dozwoloną prędkość o blisko 80 km/h. W miejscowości Występa jechał krajową „siódemką” 197 km/h. Jeszcze bardziej rozpędził swój pojazd motocyklista z Kielc, któremu policjanci zmierzyli prędkość na skarżyskim odcinku S-7. Pędził kawasaki 212 km/h.

Zgodnie z taryfikatorem policjanci nałożyli na piratów mandaty w wysokości 2500 złotych oraz dopisali do ich „kont” po 10 punktów karnych.


reklama


JG

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media