fbpx

Polecamy

Skarżyski trener karate Zbigniew Zaborski na seminarium z wielokrotnym mistrzem świata w K-1 SEMMY SHILTEM

Trener Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Karate-Kyokushin” sensei Zbigniew „Zaborek” Zaborski 4 Dan wziął udział w seminarium szkoleniowym K-1, Kickboxing, zorganizowanym przez Mistrza Świata w Karate Kyokushin Piotra Sawickiego z Białystoku. Seminarium prowadził holenderski mistrz świata Semmy Schilt.

Na uwagę zasługuje fakt, że Semmy Schilt stoczył 41 pojedynków w MMA, z czego kilka w UFC i legendarnej Pride FC. Mistrz poprowadził seminarium obejmujące podstawy Kickboxingu, a także techniki stójkowe używane w MMA.

Mierzący 212 cm i ważący ponad 120 kg Semmy Schilt to niezwykła postać. Jest on jedynym zdobywcą czterech prestiżowych tytułów mistrza K-1 World Grand Prix. Jest także zwycięzcą najliczniejszego i według wielu najsilniej obsadzonego turnieju Glory z 2012 roku. Karierę w walkach rozpoczął od pojedynków MMA w japońskiej organizacji Pancrase, a później Pride i UFC. Kariera Holendra jako zawodnika trwała 12 lat w MMA i 11 lat w Kickboxingu powiedział sensei Zbigniew „Zaborek” Zaborski.

Nauki nigdy nie zawiele, a jak się uczyć to od najlepszych to moja zasada. Doświadczenie zdobyte tu na seminarium przełożę na prowadzenie zajęć w swoim klubie dodaje sensei Zaborski. Techniki bokserskie czy kick bokserskie są używane w Kyokushin, a kombinacje pokazane przez mistrza i trenowanie ich przez wiele godzin w białostockiej hali dały mi wiele cennych wskazówek czego unikać, a na co zwrócić większą uwagę. Nasz klub jest renomowanym klubem z dużym doświadczeniem i wielkimi sukcesami. W naszym klubie sa medaliści Mistrzostw Europy, Mistrzostw Polski i wielu imprez międzynarodowych i krajowych. Rokrocznie zdobywamy kilkaset medali indywidualnym i wielokrotnie stajemy na podium jako najlepsza ekipa zawodów.

Zatem wszelkie seminaria w których biorę udział każdego roku dają mi potężną wiedze, która przekazuję swoim podopiecznym mówi sensei Zaborski. Zapraszając jednocześnie do najlepszego skarżyskiego klubu karate. Zajęcia odbywają się w Zespole Szkól Technicznych ul. Tysiąclecia 22, a zapisy do klubu trwają przez cały rok pod numerem telefonu 601206812. Do klubu mogą wstępować zarówno dzieci od lat 5 jak i młodzież czy też dorośli. Każdy znajdzie w klubie dla siebie coś odpowiedniego, a zajęcia prowadza najlepsi z najlepszych w swoim fachu mistrzowie sztuk walki, medaliści mistrzostw Polski i Europy.

Gratulujemy mistrzowi kolejnego doświadczenia !!!


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media