Jubileuszowy koncert „Pereł z Lamusa” (DUŻO ZDJĘĆ)
- Napisane przez Złoty Spotter
- Skomentuj jako pierwszy!
- Dział: Fakty
- Wydrukuj
We wtorek 27 kwietnia w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbył się koncert z okazji jubileuszu 9-lecia Grupy Artystycznej "Perły z Lamusa" pt. "Jeszcze nie czas...". W wydarzeniu wzięły udział Zastępca Prezydenta Skarżyska-Kamiennej Krzysztof Myszka, wicestarosta Anna Leżańska i członek zarządu Katarzyna Bilska oraz Poseł na Sejm RP Marzena Okła-Drewnowicz.
Koncert obok występów jubilata czyli "Pereł z Lamusa" uświetniły występy gości, wśród których byli m.in.: Zespół "FANTAZJA" z Szydłowca, Chór "MEZZOFORTE" ze Skarżyskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Zespół "The Fifty Five" ze Skarżyskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz Zespół tańca współczesnego "Ósemeczki" ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej.
Dochód z koncertu ma zostać przeznaczony na pomoc uchodźcom z Ukrainy przebywającym na terenie Skarżyska.




























































