fbpx

Jubileuszowy koncert „Pereł z Lamusa” (DUŻO ZDJĘĆ)

Jubileuszowy koncert „Pereł z Lamusa” (DUŻO ZDJĘĆ)

We wtorek 27 kwietnia w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbył się koncert z okazji jubileuszu 9-lecia Grupy Artystycznej "Perły z Lamusa" pt. "Jeszcze nie czas...". W wydarzeniu wzięły udział Zastępca Prezydenta Skarżyska-Kamiennej Krzysztof Myszka,  wicestarosta Anna Leżańska i członek zarządu Katarzyna Bilska oraz Poseł na Sejm RP Marzena Okła-Drewnowicz. 

Koncert obok występów jubilata czyli "Pereł z Lamusa" uświetniły występy gości, wśród których byli m.in.: Zespół "FANTAZJA" z Szydłowca, Chór "MEZZOFORTE" ze Skarżyskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Zespół "The Fifty Five" ze Skarżyskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz Zespół tańca współczesnego "Ósemeczki" ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej.

Dochód z koncertu ma zostać przeznaczony na pomoc uchodźcom z Ukrainy przebywającym na terenie Skarżyska. 

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media