fbpx

Polecamy

W mieście już czuć świąteczny klimat (ZDJĘCIA)

Prezydent miasta wraz ze współpracownikami symbolicznie zainaugurował sezon świąteczny w mieście, zapalając światełka na miejskiej choince, znajdującej się na skwerze przy dworcu PKP.

Przy świątecznym drzewku 6 grudnia po południu zebrali się: prezydent Konrad Krönig, zastępcy prezydenta Andrzej Brzeziński i Krzysztof Myszka, skarbniczka Ewa Pawełczyk i sekretarz Bernard Antos. Wspólnie symbolicznie zapalili światełka na choince.

Na skwerze przed dworcem PKP, obok choinki, w tym roku stanął również świąteczny domek. Ozdoby pojawiają się także w innych częściach miasta.

– Zachęcam Państwa do wykonywania zdjęć na tle świątecznych iluminacji i życzę, by ten przedświąteczny okres upłynął radośnie, spokojnie i zdrowo, byśmy – pomimo pandemii – mogli poczuć tę unikalną, świąteczną atmosferę – mówi prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig. – Gdy tylko pozwoli nam na to sytuacja, w kolejnych latach powrócimy do tradycji spotkań przedświątecznych przy choince z mieszkańcami, ze wspólnym śpiewaniem kolęd, z poczęstunkiem i mikołajkowymi upominkami – dodaje prezydent.


reklama


   

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media