fbpx

Polecamy

Wieczór andrzejkowo-mikołajkowy dla uczestników klubu „Senior+” (ZDJĘCIA)

W dniu 27 listopada 2021 słuchacze II roku kierunku pracownik socjalny oraz słuchacze I stopnia specjalizacji w zawodzie pracownik socjalny z Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Skarżysku-Kamiennej przy ulicy Legionów 124 zorganizowali wieczór andrzejkowo-mikołajkowo dla uczestników klubu „ Senior +”.

Słuchacze przygotowali poczęstunek, przeprowadzili warsztaty artystyczno- teatralne i wokalne oraz zajęcia manualne – dekorowanie pierników, które seniorzy zabrali do swoich domów z obietnicą, że powieszą je na swoich choinkach. To był bardzo wzruszający moment kiedy przy jednym stole spotkały się i rozmawiały różne pokolenia.

Na pamiątkę tego spotkania seniorzy od słuchaczy otrzymali symboliczne upominki.

Bardzo miłym zaskoczeniem były też prezenty od seniorów dla Kolegium Pracowników Służb Społecznych - własnoręcznie wykonane maskotki, książki oraz kilka kartonów zabawek i odzieży dziecięcej przeznaczonej dla dzieci z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej dla której trwa zbiórka świąteczna zorganizowana przez słuchaczy.

Zarówno seniorzy, jak i studenci byli zgodni, że należy się częściej spotykać, zaplanowano podobne spotkanie na wiosenną majówkę.

Organizatorami i inicjatorami spotkania byli nauczyciele Kolegium Pracowników Służb Społecznych – Panie Magdalena Gościniewicz, Małgorzata Porąbaniec i Małgorzata Zolbach.


reklama


CKZiU

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media