fbpx

Polecamy

Trwa remont ul. Jodłowej

Trwa remont ul. Jodłowej Trwa remont ul. Jodłowej

Trwa przebudowa ul. Jodłowej w Suchedniowie. Mieszkańcy w końcu doczekają się ulicy na miarę XXI wieku. Inwestycja jest współfinansowana ze środków Funduszu Dróg Samorządowych.

Mieszkańcy ul. Jodłowej do tej pory zmagali się z fatalnym stanem nawierzchni. Niewielka uliczka odbiegająca od ulicy Warszawskiej w Suchedniowie była wykonana z płyt betonowych. Jej stan jednak pozostawiał wiele do życzenia. Płyty przez lata popękały i były nierówne. Mieszkańcy w końcu mogą odetchnąć z ulgą. Pod koniec października rozpoczął się długo wyczekiwany remont ulicy.

Całkowita wartość inwestycji wynosi 392.857,56 zł. Gmina uzyskała jednak dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych w wysokości aż 314.286,00 zł. Remont odcinka o długości ok 380 mb obejmuje wykonanie m.in.: jezdni o szerokości 4,0 m, zjazdów, poboczy o szerokości do 0,75 m, odwodnienia, oznakowania poziomego i pionowego, montażu progów zwalniających.


reklama


Remont przeprowadza firma Budromost z Starachowic. Burmistrz Suchedniowa Cezary Błach zapewnia, że droga zostanie oddana do użytku jeszcze w tym roku.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media