fbpx

Polecamy

Odpowiedzą za wtargnięcie do cudzego domu

Poręczenie majątkowe i policyjny dozór - to środki jakie zastosował prokurator wobec dwóch mieszkańców gminy Bodzentyn. 43-latek i 30-latek podejrzani są o naruszenie miru domowego. W nocy z soboty na niedzielę wtargnęli do jednego domów w Suchedniowie. Teraz grozi mi nawet roczny pobyt w więzieniu.

W nocy z soboty na niedzielę dyżurny skarżyskiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie dotyczące wtargnięcia do jednego z suchedniowskich domów. Z policyjnych ustaleń wynikało, że trzej mężczyźni weszli do zupełnie obcego domu i zażądali wpuszczenia na imprezę towarzyską, odbywającą się w mieszkaniu. Kiedy gospodarze odmówili, agresywni intruzi wszczęli awanturę i nie chcieli opuścić lokum. Na miejscu wezwano mundurowych. Dwóch nieproszonych gości zostało zatrzymanych przez policjantów, trzeci zdążył uciec przed ich przyjazdem. Obaj okazali się mieszkańcami gminy Bodzentyn. 43-latek i 30-latek byli w momencie zatrzymania nietrzeźwi. Trafili do policyjnego aresztu.


reklama


W poniedziałek obaj usłyszeli zarzut naruszenia miru domowego, za co grozi do roku pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec obu policyjny dozór i poręcznie majątkowe. Trwa ustalanie kompana podejrzanych.

Opr. JG

źródło: KPP Skarżysko - Kamienna

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media